Goraždanke slabije od ekipe Mire - 31 March 2014 - Goražde
Main » 2014 » Mart » 31 » Goraždanke slabije od ekipe Mire
12:46
Goraždanke slabije od ekipe Mire

U derbi susretu 15. kola Premijer lige za rukometašice, rukometašice Mire iz Prijedora su u svim segmentima rukometne igre nadigrale ekipu ŽRK Goražde.Na kraju je završilo 34:23 za domaće, a Prijedorčanke su pitanje pobjednika riješile već u prvom poluvremenu kada su ostvarile visoku prednost od 19:11.

Derbi, koji je to samo bio na papiru ponudio je izvrsnu igru domaćih, a rezultatske neizvijesnosti je bilo samo u prvoj četvrtini utakmice. Do kraja prvog poluvremena i samog tijeka utakmice na parketu dvorena u Prijedoru igrla je samojedna ekipa, ekipa ŽRK Mire iz Prijedora.

Domaće je predvodila ponovno nezaustavljiva Milica Vlahović sa dvanaest pogodaka, Slađa Ivetić je postigla sedam, dok je Azra Bašanović bila precizna pet puta. Kod gošći vrijedi istaći Arijanu Pjano sa osam i Marijanu Sorak sa pet pogodaka.

Pravdu na ovom derbiju su izvrsno dijelili Mario Primorac i Žarko Hrstić iz Ljubuškog.