Goražde ponovo poraženo na domaćem terenu - 20 March 2014 - Goražde
Main » 2014 » Mart » 20 » Goražde ponovo poraženo na domaćem terenu
23:22
Goražde ponovo poraženo na domaćem terenu

U prvoj utakmici 23. kola rukometne Premijer lige BiH rukometaši Goražda su na svom terenu poraženi od ekipe Gračanice...
Goraždani su nastavili sa lošim igrama na domaćem terenu pa su nakon poraza od Gradačca prošli vikend, večeras poraženi od Gračanice. Gosti su bolje otvorili meč i poveli sa 2:4, da bi Goražde preokrenulo i u 16. minuti su imali 10:8, a do poluvremena su sačuvali prednost i na odmor otišli sa 17.16.

Prvih 15 minuta drugog dijela igralo se gol za gol, a u 46. minuti Gračanica je uspjela izjednačiti na 23:23, da bi do kraja gosti u potpunosti okrenuli rezultat i slavili sa 28:31.

Goražde je ostalo na 14. mjestu koje vodi u niži rang, sa dva boda manje od Gradačca i Maglaja, ali i sa utakmicom više. Gračanica se ovom pobjedom približila petoplasiranom Konjuhu na samo tri boda.