Rukometašice Goražda savladale Lokomotivu 32:24 - 3 November 2013 - Goražde
Main » 2013 » November » 3 » Rukometašice Goražda savladale Lokomotivu 32:24
20:54
Rukometašice Goražda savladale Lokomotivu 32:24

Rukometašice Goražda došle su večeras u dvorani Mirsad Hurić u Goraždu do sigurne pobjede protiv Lokomotive iz Mostara. Gošće iz Mostara došle su u Goražde na krilima velike pobjede protiv Izviđača i očekivati je bilo da pruže ozbiljniji otpor Goraždankama.

Međutim, domaće igračice su odigrale izvrsno prvo poluvrijeme i do odmora riješile pitanje pobjednika u ovom susretu (20:10). U drugom poluvremenu mnogo ležernija igra domaćih ali gošće nisu ništa uspijele napravit,i osim da su drugo poluvrijeme dobile s 14:12.

Na kraju je bilo 32:24 za domaću ekipu u kojoj su se istakle Armina Marić s osaam, Arijana Pjano s sedam i Ena Kostić s četiri pogotka dok je kod gošći Armmina Isić postigla šest, a Lejla Kasumčić i Edina Demić su dodali po pet pogodaka.